THE NEW CLASSICS

Absolutnie klasyczna, bezsprzecznie ponadczasowa, maksymalnie wszechstronna. Taka jest kolekcja The New Classics, z którą gustownie powitasz nowy rok. To idealna podstawa do zbudowania odświeżonej garderoby kapsułowej w nowym sezonie. Postaw na proste i eleganckie fasony w monochromatycznej palecie kolorystycznej oraz modele w pasy, inspirowane francuskim szykiem. Łącząc i dopasowując te nieprzemijające w swej stylowości elementy, stworzysz wiele rozwiązań na różnorodne okazje.

Nowy początek, świeży start i rok wypełniony nieskończonymi możliwościami stylizacyjnymi!

Odkryj kolekcję

SZCZYPTA FRANCUSKIEGO #EFFORTLESSLOOK

Jeden z najbardziej klasycznych stylów ubioru? Z pewnością jest to styl Francuzek, które znane są z tego, że inwestują w ponadczasowe elementy garderoby, a nie ulotne trendy. Nieprzesadnie, zawsze z klasą, minimalistycznie i jakościowo. Zainspiruj się tymi zasadami i stwórz nie tylko szafę kapsułową, ale także styl życia, który ceni przemyślane wybory i swobodę wyrażania siebie za pomocą nieprzemijających klasyków.

JESTEŚ KOLORYSTYCZNĄ MINIMALISTKĄ?

Otwierasz szafę i widzisz tylko czernie, biele, szarości i kremy? Jeśli tak, z pewnością jesteś kolorystyczną minimalistką. To świetnie, ponieważ szafa kapsułowa stworzona z takich barw daje największe pole do tworzenia mnogości stylizacyjnych rozwiązań. Ponadto, wybierając monochromatyczne look’i zyskujesz pełną gwarancję zawsze modnego, klasycznego i spójnego wyglądu!

Odkryj kolekcję

Nowy rok zachęca do uporządkowania i przedefiniowania swoich nawyków – także w aspekcie modowym. Pożegnania tego, co niepotrzebne i powitania tego, co trwałe i ponadczasowe. Rozpocznij nowy rozdział z solidną (i solidową!) bazą modową zamkniętą w kapsule THE NEW CLASSICS.