Dostawa do naszych salonów jest zawsze bezpłatna!

KREMY

KREMY

POLSKIE KREMY DO TWARZY

Twarz to część ciała, którą każdego dnia wystawiamy na niesprzyjające warunki zewnętrzne. Zimno, ciepło, wiatr, słońce, częste dotykanie – wszystko to sprawia, że skóra na naszej twarzy wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Jednym z najważniejszych jej etapów jest stosowanie kremów, które mają za zadanie ją nawilżać, natłuszczać, odżywiać czy odświeżać. W ofercie Slowly znalazły się najlepsze polskie kremy do twarzy, przygotowane z myślą o różnorodnych typach cery.

Gdy chodzi o pielęgnację twarzy, każdy detal ma znaczenie – dlatego wybraliśmy wyłącznie kremy do twarzy z dobrym składem, produkowane z wysokiej jakości składników, z dużą dbałością o receptury. Każda skóra potrzebuje indywidualnego podejścia, jednak wszystkich nas łączy potrzeba dbania o barierę hydrolipidową, odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry. Kremy, które znalazły swoje miejsce w Slowly, mają sprawdzone składy i potwierdzone efekty działania – pozostaje tylko dopasować je do konkretnych potrzeb danej skóry twarzy.

Czy warto wybierać naturalne kremy do twarzy?

Pielęgnacja w stylu Slowly w dużej mierze opiera się na inspiracji naturą i pozostawaniu w zgodzie z jej potrzebami – ważne jest jednak pamiętanie o tym, że naturalne kremy do twarzy, choć w wielu przypadkach sprawdzą się idealnie, mogą nie być najlepszym wyborem dla osób podatnych na alergie. Delikatna cera może nie zareagować dobrze na składniki pochodzenia roślinnego, dlatego w naszej ofercie pojawiają się również kosmetyki syntetyczne o dobrze skomponowanych składach. „Naturalne” kosmetyki często nie mieszczą się również w kategorii „wegańskie” (wosk pszczeli czy śluz ślimaków to w końcu składniki pochodzenia zwierzęcego) – jeśli Ci na tym zależy, nie zapominaj o czytaniu opisów produktów! Wszystkie nasze kremy do twarzy staramy się opisywać z największą dokładnością, tak, by nasi Klienci mogli dopasować kosmetyki jak najlepiej do wszystkich swoich potrzeb.

Poznaj kremy do twarzy dostępne w Slowly i wzbogać swoją pielęgnacje o wyjątkowe, sprawdzone produkty.