Bezpieczna dostawa

W TATUUM odpowiedzialna sprzedaż nie ogranicza się do salonów stacjonarnych. Dobro i zdrowie wszystkich naszych Klientów stawiamy na priorytetowym miejscu, dlatego także do zamówień ze sklepu internetowego podchodzimy z zachowaniem wyjątkowych środków bezpieczeństwa.

Pracownicy naszego magazynu zaopatrzeni są w środki ochrony osobistej: maseczki i rękawiczki, mają również dostęp do płynów do dezynfekcji. W trosce o bezpieczeństwo na dalszych etapach dostawy, sugerujemy korzystanie z dróg bezkontaktowego odbioru paczek.


DPD


Dostawa kurierska realizowana przez DPD zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa procesów logistycznych. Kurierzy wyposażeni są w maski, chusty lub przyłbice, rękawiczki oraz żele antyseptyczne. Dostawy realizowane są z uwzględnieniem procedur usprawniających dostawy i zapewniających ograniczenie kontaktu z odbiorcą (dostawy pod drzwi, doręczenia z jednorazowym kodem PIN, płatności kartą za COD). Jeśli Klient decyduje się na dostawę bezkontaktową, może zgłosić kurierowi decyzję o skorzystaniu z usługi Safe Place lub „Doręczenie do Sąsiada”.
Dyspozycje należy zgłaszać:

  1. pozostawiając informacje na stronie DPD;
  2. poprzez kontakt telefoniczny z kurierem;
  3. poprzez wiadomość SMS wysłaną do kuriera.

Usługa Safe Place pozwala kurierowi na pozostawienie paczki we wskazanym punkcie bez konieczności pobrania podpisu Odbiorcy. Paczka jest fotografowana przez kuriera, a zdjęcie zostaje umieszczone na potwierdzeniu doręczenia, w miejscu, gdzie standardowo znajduje się podpis klienta. Na stronie internetowej zamiast nazwiska wpisanego przez kuriera pojawia się komunikat „SAFEPLACE”.
Usługa „Doręczenie do Sąsiada” polega na zmianie adresu dostawy na adres sąsiadujący z pierwotnym adresem doręczenia. Potwierdzenie doręczenia dla przesyłki z tą dyspozycją jest identyczne jak dla przesyłki bez dyspozycji. 


InPost


Dostawa do Paczkomatów InPost pozwala na bezdotykowe i bezkontaktowe odbieranie przesyłek. Paczkomaty są regularnie myte i odkażane za pomocą pary wodnej. Kurierzy i pracownicy sortowni zaopatrzeni są w środki ochrony osobistej, codziennie mają mierzoną temperaturę ciała, a obiekty InPost podlegają codziennemu sprzątaniu według standardów zbliżonych do tych obowiązujących w instytucjach ochrony zdrowia.
Aby bezdotykowo otworzyć skrytkę w Paczkomacie należy skorzystać z bezpłatnej aplikacji InPost.