Boskie Matki

Celebrując macierzyństwo, kobiecość i siostrzeństwo, postanowiliśmy wesprzeć działania Fundacji Rak'n'Roll.

Boskie Matki to program, który skupia się na unikalnej pomocy dla kobiet w ciąży chorujących onkologicznie, nastawiony na szerzenie wiedzy i wsparcie, niezależnie od wybranej drogi.

Program wspiera na wielu płaszczyznach, zapewniając najlepszą opiekę nie tylko z zakresu onkologii, ginekologii, położnictwa, psychologii czy rehabilitacji.

Równie ważne jest wsparcie kobiece – zadbanie o to, by Boskie Matki nie czuły się pozostawione same sobie, by czuły wspólnotę i moc siostrzeństwa, by były pewne, że mogą czuć się piękne także w tak trudnym czasie.

OPTYMIZM I CIEPŁO

Ilustracja w ciepłych odcieniach czerwieni, pomarańczu i żółci symbolizuje optymizm i ciepło, na które mogą liczyć Boskie Matki. Postaci pokazują, że choroba może być widoczna lub nie, ale niezależnie od tego wszystkie kobiety darzą się wsparciem.

KOBIECOŚĆ I MACIERZYŃSWO

Różowa ilustracja symbolizuje kobiecość i macierzyństwo. Trzy kobiety na ilustracji reprezentują siłę i wyjątkowość wspólnoty, jaką tworzą Boskie Matki.

NADZIEJA

Zielona paproć jest symbolem nadziei, tak potrzebnej każdej z Boskich Matek. Przytulające się kobiety są wzorem wsparcia, zaopiekowania i solidarności.