Dostawa premium

Dostawa PREMIUM - PROMOCJA


Ponieważ bardzo cenimy sobie komfort naszych Klientów, wprowadziliśmy dostęp do wyjątkowej usługi premium – dostaw z gwarancją dostarczenia tego samego lub kolejnego dnia roboczego dla zamówień powyżej 99 zł.

Dostawy realizowane są przez firmę X-press Couriers wyłącznie w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu (kwalifikacja do dostawy na podstawie kodu pocztowego):

dostawa Same Day Delivery, realizowana od poniedziałku do piątku przy zamówieniach złożonych w godzinach 00:00-10:00, dostarczana tego samego dnia między 18:00 a 22:00 – 9,99 zł.
dostawa Next Day Delivery, realizowana przy zamówieniach złożonych od niedzieli do czwartku między 14:00 a 23:59, dostarczona do klienta w następnym dniu roboczym w godzinach 18:00-22:00 – 9,99 zł.

W przypadku dostaw realizowanych przez X-press Couriers, kurier będzie podejmował próbę dostarczenia przesyłki jednokrotnie. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się dostarczyć paczki, będzie ona awizowana i klient będzie mógł ją odebrać z oddziału firmy w ciągu 7 dni. Po tym czasie przesyłka zostanie zawrócona do magazynu.