W TATUUM odpowiedzialna sprzedaż nie polega tylko na stosowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, takich jak stosowanie maseczki, dezynfekcja czy zachowywanie bezpiecznych dystansów. Te działania traktujemy już jako standard, a w trosce o bezpieczeństwo klienta i naszych pracowników idziemy o krok dalej.

Aby ułatwić i uprzyjemnić Ci zakupy, nawet gdy nie możemy być fizycznie blisko, wprowadzamy nowe usługi w naszych salonach i w sklepie internetowym.

Potrzebujesz szybkiego wsparcia w doborze rozmiaru, fasonu lub porady w stworzeniu stylizacji?

Porozmawiaj z naszymi konsultantami poprzez czat online widoczny w dolnym rogu ekranu.

Konsultanci czekają na Ciebie od pn-pt w godz. 8:00-17:00

W innych godzinach możesz zostawić nam wiadomość – odpiszemy po powrocie!

Pamiętaj, że jeśli chcesz złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym, możesz po prostu do nas zadzwonić.

Przyjmiemy Twoje zamówienie przez telefon.

Infolinia e-shop: +48 42 237 21 91

Pn-Pt od 8:00 do 17:00

BEZPIECZNA DOSTAWA
KUPUJ ONLINE


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

1.

Przeglądasz naszą stronę i jakiś model Cię zainteresował, ale chcesz się upewnić na żywo, że będzie na Ciebie pasował? Zarezerwuj modele do przymierzenia w najbliższym salonie!

2.

Skontaktuj się bezpośrednio z lokalnym salonem i poinformuj nas, jakie ubrania w jakich rozmiarach Cię interesują.

Dane kontaktowe salonów znajdziesz TUTAJ

3.

Odwiedź wybrany salon i bez zwlekania przymierz zarezerwowane przez siebie modele – wizyta będzie sprawna, szybka i wygodna!

Do zobaczenia :)

1.

Podoba Ci się nasza kolekcja, ale potrzebujesz porady i możliwości przymierzenia różnych modeli, zanim podejmiesz decyzję? Skorzystaj z pomocy osobistych doradców!

2.

Zadzwoń do jednego z naszych salonów (dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ) i umów się na wygodne spotkanie z doradcą. Pamiętaj, że w Tatuum zawsze znajdziemy dla Ciebie czas.

3.

Przyjdź do salonu i kupuj bezpiecznie – dedykowany doradca Tatuum poświęci czas wyłącznie Tobie, a przymierzalnia zostanie zdezynfekowana przed umówionym spotkaniem.

Maski

Nasz personel obsługuje zawsze w maseczkach. Zachęcamy klientów do ich noszenia i do nie zdejmowania ich podczas przymierzania odzieży.

Rękawiczki

Zaopatrzeni jesteśmy w zapas jednorazowych rękawiczek, które cyklicznie wymieniamy.

Płyn do dezynfekcji

Przy wejściu do salonu, przy kasie oraz w strefie przymierzalni umieszczony jest płyn dezynfekujący do użytku Personelu i naszych Klientów.

SALONY OTWARTE

Przyjdź do salonu i co tydzień odkrywaj nowe kolekcje. Nasz Personel pomoże dobrać Ci stylizację odpowiednią do Twojej figury, stylu, a także na nachodzącą okazję.

ODLEGŁOŚĆ, NIE DYSTANS!

Pracownicy w trakcie pracy utrzymują odległość względnego bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniem Ministra Zdrowia (1,5m). Jeśli sytuacja nie wymaga kontaktu fizycznego sugerujemy jej zachowanie. Odległości nie mylmy z dystansem. Obsłużymy Cię w przyjaznej atmosferze, najlepiej jak możemy!

PRZYMIERZAJ BEZPIECZNIE

Personel Tatuum każdorazowo dezynfekuje klamki, wieszaki na odzież, pufy oraz lustra. Minimum raz dziennie odświeżane są także zasłony przy użyciu żelazka parowego. Wszystkie przymierzone rzeczy, które nie zostaną zakupione poddawane są parowaniu zanim wrócą na salę sprzedaży.

KOMFORTOWE ZWROTY

Boisz się, że nie trafisz z rozmiarem? Wydłużyliśmy zwroty aż do 30 dni. Zachęcamy do wypełnienia zgodnie z instrukcją formularza zwrotu w domu, aby skrócić czas obsługi w salonie.

DLA SENIORÓW

W trosce o zdrowie naszych seniorów, osoby powyżej 65 roku życia obsługiwać będziemy poza kolejką. Dziękujemy za zrozumienie.

PŁAĆ BEZDOTYKOWO

Jeśli to możliwe - płać kartą. Gotówka to jeden z największych nośników bakterii. Dbajmy o siebie wzajemnie!