Treasures

Wysokiej jakości design inspirowany naturą oraz naszym sygnetem, starannie wykonane, małe talizmany, które wnoszą w Twoje życie każdy rodzaj pozytywnej energii – poznaj kolekcję TATUUM TREASURES.

Wszystkie modele wykonano starannie z pokrytej złotem stali nierdzewnej. Kamienie, które stanowią podstawę kolekcji, to turmaliny – jedne z najbardziej barwnych i różnorodnych kamieni półszlachetnych na Ziemi. Każdy kolor odbierany jest jako talizman, pomagający w byciu najlepszą wersją siebie.

W zgodzie ze sobą. W Twojej naturze.

THE RENEVAL OF LIFE


Zielony turmalin symbolizuje zdrowie, młodość i energię. Załóż go i czuj przypływ energii, motywującej do nowych aktywności.

THE LOVEMAGNET


Różowy turmalin symbolizuje miłość, spokój, radość i pasję życia. Załóż go i przynoś ze sobą miłość, gdziekolwiek się udasz.

THE PEACEMAKER


Mieszane kolory turmalinu symbolizują wewnętrzny spokój i pozytywność. Załóż je i otwórz się na bezwarunkową miłość, spokojny balans i przypływ dobrej energii.

THE PROTECTIVE ONE


Czarny turmalin symbolizuje ochronę. Założony będzie strzegł Twojej wewnętrznej równowagi. Stworzy tarczę dla umysłu i duszy.

Zobacz

TORRMI

NASZYJNIK

219,99 zł

Zobacz

TESA

KOLCZYKI

69,99 zł

Zobacz

Zobacz

TEMI

BRANSOLETKA

89,99 zł

Zobacz

Zobacz

TISA

NASZYJNIK

99,99 zł

Zobacz

WSKAZÓWKI PIELĘGNACJI TREASURES

Aby zachować swoją biżuterię w jak najlepszym stanie, stosuj się do tych zasad pielęgnacji:1) chroń ją przed wodą, chemikaliami i detergentami

2) nie używaj perfum na skórze bezpośrednio dotykającej biżuterii

3) zdejmuj biżuterię przed kąpielą, prysznicem lub pływaniem

4) przechowuj biżuterię w oryginalnym opakowaniu, by chronić ją przed uszkodzeniami mechanicznymi

5) nie wkładaj wielu sztuk biżuterii do jednego opakowania (by uniknąć zaplątania lub porysowania)

6) czyść swoją biżuterię przeznaczonymi do tego środkami.